Projektowanie i realizacja stron internetowych

Udostępnia swoje umiejętności techniczne i marketingowe, aby stworzyć stronę internetową zgodną z potrzebami i celami Twojej firmy. Nasze strony internetowe są oparte na najnowszych technologiach.

Nowoczesne strony internetowe
hero-img image image image
Dla czego warto wybrać nas ?

Mamy 15 letnie doświadczenie w IT

W zależności od budżetu i Twoich potrzeb dopasujemy technologie specjalnie dla Twojego biznesu.

  • Nowoczesne technologie
  • Certyfikat SSL (DV) (OV) (EV)
  • Kopie bezpieczeństwa
  • Wyjątkowe wsparcie 24/7
  • Optymalizacja SEO
  • Szybki hosting
img img img img img

Pomożemy odzyskać zaufanie do swojej strony

Wszystkie strony są zoptymalizowane pod kątem SEO, szybkości i integrują podstawowe pojęcia ergonomii i projektowania (UX / UI) niezbędne dla witryny, zapewniając optymalne wrażenia użytkowników.

Kontakt
hero-img
image
image

Dla czego warto wybrać nasze rozwiązania ?

Wszystkie nasze strony zostały opracowane w myśl mobile first, który jest krokiem dalej podejścia RWD. Pozwala to dostosować układ i odpowiednie funkcjonalności strony do rozmiaru ekranu urządzenia mobilnego. Pozwoli to przyciągnąć klienta na dłużej, co przełoży się na realizacje celów biznesowych. Nasze usługi są kompleksowe i obejmują wszystkie ważne aspekty, które są niezbędne w nowoczesnych aplikacjach i witrynach internetowych.

Nowoczesny i orginalny wygląd strony

Opracowujemy nowoczesne motywy graficzne, które oferują efektywny dostosowany interfejs, ciekawe animacje. Każda strona, którą tworzymy, jest unikalna, oryginalna i idealnie pasuje do karty graficznej klienta. Na etapie projektowania bierzemy pod uwagę wiele czynników takich jak logo, branża, technologia, kolorystyka, optymalizacja, budżet, oczekiwania klienta. Na życzenie klienta możemy zlecić wykonanie profesjonalnej sesji fotograficznej, oczywiście klient również może dostarczyć zdjęcia którymi zajmie się nasz grafik.

hero-img
hero-img

Optymalizacja zorientowana na marketing (SEO)

W trakcie całego procesu przygotowania strony, największą uwagę przykładamy do optymalizacji mechanizmów i treści pod kątem optymalizacji fraz kluczowych i PPC (Pay Per Click). Dzięki odpowiednio przygotowanej strukturze i sprawdzonym metodą, będzie dużo łatwiej zaistnieć w wyszukiwarkach internetowych. W myśl branżowego powiedzenia „content is king”, oferujemy również przygotowanie treści na stronę, zostaną wykonane przez najlepszych copywriterów z wieloletnim doświadczeniem.

Wsparcie użytkownika naszych rozwiązań

W przypadku każdego projektu poznajemy możliwości techniczne klienta, co pozwala na dobranie odpowiedniego systemu administrowania swoją witryną. Oczywiście klient może zlecić nam pełną administracje witryną, aktualizacje, rozwój czy zabezpieczenia. Oferujemy również strony statyczne, korzystamy z takich rozwiązań jak Gatsby, Gridsome, Hugo. Zaletą tych rozwiązań jest niesamowita szybkość (brak bazy danych), nie wymagają również późniejszych prac w witrynie. Jednak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie nie wahaj się zapytać nas.

Kontakt
hero-img